فرم ساز آنلاین

سامانه فرم ساز شرکت پارس فرانگر نرم افزاری توانمند جهت ساخت و مدیریت فرم های مورد نیاز است. کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت ساخت انواع فرم ها و در اختیارگذاری آنها به دیگران از طریق وب سایت و اینترنت و سایر قابلیتهای ارائه شده آن بهرمند گردند.

 

ساخت آسان فرم ها

سامانه فرم ساز پارس فرانگر این قابلیت را فراهم می‌آورد که بتوان به آسانی فرم های مورد نظر را ایجاد کرد. برای ایجاد فرم کافی است با موس ورودی مورد نظر را از ابزارهای سمت راست صفحه انتخاب و به روی صفحه بکشید. به همین سادگی انواع ورودی های فرم شما ایجاد می گردد.

هر ورودی دارای تنظیماتی است که می توان با کلیک بر روی آن تنظیمات آن را تغییر داد. این تنظیمات شامل تغییر رنگ، اندازه فونت و بسیاری از تنظیمات دیگر است. همچنین می توانید ورودی هایی بسازید که به عنوان مثال فقط کدپستی، کدملی، تاریخ یا عدد قبول کنند. مکان ورودی ها نیز براحتی با موس قابل جابجایی است.

پس از اینکه انواع ورودی های خود را به صفحه اضافه کردید، با اضافه کلید ارسال اطلاعات در پایان آن، ساخت فرم آنلاین شما به پایان می‌رسد.

 

 

تنظیمات فرم

 

2

 

هر ورودی که به فرم اضافه می کنید دارای تنظیماتی است که می توانید به دلخواه تغییر دهید. این تنظیمات در بخشهای مختلف طبقه بندی شده اند. شما می توانید اندازه، جهت نوشتاری و بسیاری از ویژگیهای ظاهری فرم را عوض کنید. همچنین می توانید تعیین کنید که ورود اطلاعات به آن ورودی اجباری باشد یا اختیاری. بخش سنجش برای هر ورودی این قابلیت را برای شما فراهم می کند که مشخص کنید چه نوع اطلاعاتی (عددی، حروفی و .. ) باید در ورودی وارد شوند و مقدار طول آن را نیز تعیین کنید.

برنامه فرم ساز برای کل فرم شما نیز تنظیمات آسانی را فراهم کرده است. شما می توانید رنگ و اندازه قلم و بسیاری دیگر از تنظیمات را در کل ظاهر فرم تغییر دهید. همچنین می توانید محدودیتی قائل شوید که از IP فقط یکبار بتوانند اطلاعات را در فرم ها وارد کنند.

 

 

 

 

امنیت اطلاعات3

 

نرم افزار فرم ساز بطور کامل در اختیار شما قرار می گیرد و شرکت پارس فرانگر هیچگونه دسترسی به اطلاعات تکمیل شده فرم ها توسط کاربران فرم ها نخواهد داشت. این ویژگی تقریبا منحصر به فرد سیستم فرم ساز پارس فرانگر باعث می شود که خیال شما از اطلاعاتی که در فرم های شما تکمیل می گردد و به دست شما می رسد راحت باشد.

همچنین نرم افزار فرم ساز پارس فرانگر با بهره گیری از جدید روش های تولید نرم افزار، امکان هرگونه نفوذ خارجی به نرم افزار را نیز مسدود کرده است و شما در محیطی کاملا امن می توانید فرم های خود را ساخته و از اطلاعات تکمیل شده در آنها استفاده نمائید.

 

 

درج آسان فرمها در سایت شما

4
 
 
 
سامانه فرم ساز پارس فرانگراین قابلیت را فراهم می سازد که بتوانید به آسانی فرمهای ساخته شده را در سایت خود قرار دهید. پس از ساخت فرم، سامانه به شما یک خط کد نماش می دهد که با درج آن در سایت خود کل فرم در سایت شما قرار می گیرد. فرمها به گونه ای در سایت شما قرار می گیرند که ساختار کل سایت شما حفظ می گردد و در واقع فرم ها یکی از بخشهای سایت شما می شوند.

در صورتیکه سایتی هم نداشته باشید می توانید بصورت مستقل از فرمها استفاده کنید و لینکها را جهت استفاده در اختیار کاربران قرار دهید. اینکار حتی می تواند در یک شبکه محلی و بدون نیاز به اینترنت نیز صورت پذیرد.

 

 

 

 

 

امکانات حرفه ای5

فرم ساز پارس فرانگر امکانات خوبی برای کاربران حرفه ای و فنی استفاده کننده خود فراهم کرده است. این برنامه قابلیتی را در اختیار شما قرار می دهد که بتوان با نرم افزارهای مختلف ارتباط برقرار کرد و اطلاعات فرم ها میان آن ها تبادل شود. این اطلاعات بصورت استاندارد XML یا JSON میان آنها رد و بدل می شود و کاربران حرفه ای و برنامه نویس می توانند از این امکان بهره مند شوند.

همچنین قابلیت کدنویسی برای هر فرم نیز توانایی منحصر به فردی است که امکان کنترل داده های فرم را به شکل حرفه ای و بصورت اختصاصی برای مقاصد خاص فراهم می نماید. شرکت پارس فرانگر پرداز آماده ارائه مشاوره های لازم در زمینه استفاده از این قابلیت ها است.